Czy można obejrzeć “Kogel Mogel 3” w telewizji internetowej?

Telewizja internetowa to doskonałe rozwiązanie dla każdego kinomaniaka! Filmy można oglądać nie ruszając się z domu, choć można również włączyć coś na przykład w drodze do pracy, czy też jadąc na wycieczkę. Można obejrzeć filmy w dowolnej chwili, nie czekając na ich emisję na srebrnym ekranie. W dodatku wybór jest naprawdę spory! Wśród tytułów wartych obejrzenia jest między innymi komedia “Kogel Mogel 3” – film polski z 2019 roku!

telewizor photo

Telewizja internetowa – czym jest i jak z niej korzystać?

Telewizja internetowa umożliwia oglądanie filmów w dowolnej chwili – wystarczy wykupić odpowiedni pakiet, by mieć dostęp do całej bazy danego serwisu. Są i takie telewizje internetowe, które umożliwiają oglądanie pewnych filmów czy seriali za darmo. Płaci się zaś za niektóre treści – na przykład premiery. By skorzystać z telewizji internetowej wystarczy zapoznać się z dostępnymi ofertami i wybrać dla siebie odpowiednią. Wśród tego rodzaju telewizji znajdziemy takie, które działają wyłącznie online, takie które emitowane przez siebie w tradycyjnej telewizji programy udostępniają także w internecie (lub robią tak na życzenie widzów), a także te, które pewne programy przygotowują do emisji w tradycyjnej telewizji, a inne tworzą wyłącznie na potrzeby udostępnienia online. 

“Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” w telewizji internetowej

“Kogel Mogel 3” to film, który premierę miał w 2019 roku, 25 stycznia. Reżyserem obrazu jest Kordian Piwowarski, a scenariusz napisała Ilona Łepkowska. W filmie zagrało sporo polskich gwiazd – Grażyna Błęcka-Kolska, Ewa Kasprzyk, Nikodem Rozbicki, Zdzisław Wardejn, Anna Mucha czy Maciej Zakościelny. Pełny tytuł filmu brzmi “Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3” i jest to trzecia część serii, po filmach “Kogel Mogel” z 1988 roku i “Galimatias, czyli Kogel Mogel II” z 1989 roku. To komedia obyczajowa, na której na pewno każdy będzie się dobrze bawił, ponieważ historie są oryginalne i dowcipne. Do tego dochodzi możliwość zapoznania się z dalszymi losami ulubionych bohaterów – przede wszystkim Kasi Zawady (kiedyś Solskiej) oraz państwa Wolańskich. Film spodoba się także młodszej części widowni – opowiada bowiem o losach dzieci państwa Wolańskich oraz syna Kasi, który po 10 latach spędzonych w Holandii wraca do Polski.

Leave a Reply