Najlepsze seriale w Polsat Box Go

Nowy serwis PolsatBoxGo to nie tylko kinowe premiery i transmisje sportowe ale też możliwość oglądania całych sezonów światowych i polskich seriali.

Seriale w nowej platformie

Wśród setek seriali wyróżnić warto te wyprodukowane przez grupę Polsat. Na przykład „Pierwsza miłość” – serial telewizyjny, który w Irlandii nazywany był Soupy Norman (od 2004 roku 13 sezonów, 2517 odcinków). Dostępne są też „Przyjaciółki” – serial obyczajowy (od 2012 roku 10 sezonów, 122 odcinki). W rytmie serca – dramat serial (od 2017, 12 odcinków). Ślad)- serial kryminalny. Oprócz tego widzowie mogą obejrzeć wszystkie sezony takich pozycji jak:

  • „Świat według Kiepskich” – sitcom (od 1999, 30 sezonów, 528 odcinków) 
  • „Malanowski” – serial kryminalny (od 2009, 807 odc.)
  • „Trudne sprawy” – serial dokumentalny (od 2011, 631 odc.)
  • „Dlaczego ja?” (Od 2010, 677 odcinków)

W ofercie znajdziemy też zagraniczne seriale, które zyskały międzynarodowy rozgłos. To na przykład „Westworld”. Z kolei „Dolina Krzemowa” cieszy się uznaniem krytyków, nawet po przedwczesnym zakończeniu. Miniserial „Czarnobyl” zdobył wiele nagród i uzyskał 96-procentową aprobatę dla seriali HBO. Ostatecznie „Czysta krew” to mroczny horror osadzony w Luizjanie, oparty na wampirach. Thriller psychologiczny Amy Adams „Ostre przedmioty”, oparty na książce o tym samym tytule, to opowieść dla każdego. Wcielając się w reportera alkoholika, bohater wraca do rodzinnego miasta, aby zbadać sprawę morderstwa, i znajduje się pod okiem swojej matki mieszkającej w Missouri (Patricia Clarkson). Pod koniec cała historia zamienia się w coś bardziej złożonego, niż mogłoby wyjaśnić krótkie podsumowanie.

Nie tylko seriale

PolsatBoxGo to nie tylko polskie i zagraniczne seriale. W serwisie znajdziemy też olbrzymią bibliotekę filmów oraz niezliczone kanały telewizyjne. Wykupując odpowiedni pakiet, możemy zyskać dostęp do nawet 100 kanałów, które dotąd były dostępne jedynie w kodowanej telewizji.

To w praktyce czyni z Polsat Box Go połączenie biblioteki VOD oraz telewizji internetowej. VOD pojawił się po raz pierwszy na początku lat 90-tych. Ogromne ulepszenie technologii kompresji wideo (DCT) i transmisji danych (ADSL) umożliwiło dystrybucję plików wideo z dużą ilością danych. Od tego czasu poczyniono dalsze postępy w celu z jednej strony zwiększenia przepustowości transmisji danych, a z drugiej strony kompresji plików wideo przy minimalnej utracie jakości. W rezultacie serwis wykorzystując VOD, pozwala nam uzyskać dostęp do setek filmów i seriali, które możemy oglądać, kiedy chcemy, gdzie chcemy. W każdej chwili możemy zatrzymać serial i wznowić go w dowolnej chwili.

Leave a Reply